Turnikeli  Geçiş Kontrol Sistemleri

t250-turnike

 

Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içinde en çok tercih edilen geçiş sistemidir. Geçişleri kontrol  altında tutan turnike geçiş sistemi diğer güvenlik sistemleri ile bağlantılıdır.

Bu turnikeler ile firmalara, veya istenilen yerdeki  giriş-çıkış saatleri ,  kontrol altına alınabilir.  Giriş çıkış yapan ziyaretçilerin yanı sıra kamu kurumları,  yemekhaneler, stadyumlar, tuvaletler vs. gibi birçok yerde  kontrol altında tutulabilir

İskelelerden stadyumlara, iş merkezi kapılarından, yüzme havuzlarına kadar birçok iş kolunda turnikeli geçiş kontrol sistemleri kullanılması doğal ihtiyaçtır. Turnikelerimizden bir çoğunu dilerseniz jeton mekanizması ile de temin edebilir, jetonlu turnike şeklinde kullanabilirsiniz.

Turnike modelleri; tripod turnikeler, üç kollu turnikeler; jetonlu turnikeler başta olmak üzere, kelebek turnike, market turnikesi, vip turnike, özürlü-engelli turnikeleri, cam turnikeler, yaprak turnike, boy turnikeleri, kanatlı turnikeler, tek ayaklı turnike, duvar turnikesi, ikiz turnike vb.dir.

Desibel  Elektronik, turnikeli geçiş kontrol sistemleri kurulumu öncesinde ücretsiz ekspertiz keşif hizmeti vererek,  turnikelerin kurulacağı yerin alan hesaplamasını yapar, geçiş yerindeki alan ve kullanım yoğunluğu  ortalamasına göre size en uygun turnike ve turnike kontrol cihazlarının teklifini çıkarır.

Ürün tesliminden sonra personele, turnike geçiş kontrol programının eğitimini vererek sistemi kullanıma hazır teslim ederiz.