Kartlı ve Parmak İzli Geçiş Sistemleri (access kontrol sistemleri)

gecis

kartKartlı İzli Geçiş
Access kontrol sistemi, geçişleri kontrol sistemi ve kayıt altında tutan sitem olarak bilinir. Kartlı geçiş sistemlerine işyerlerinde, fabrikalarda, kamu hizmet binalarında, toplu ulaşım noktalarında insanların giriş ve çıkışlarını kontrol altına alınması için ihtiyaç duyulur. İşletmenizde kontrol edilmesi ve yetkilendirilmesi istenen bir bölümden geçmesine izin verdiğiniz özel ya da görevli kişilerin dışında tüm diğer kişilerin geçiş yapmasını engeller. Desibel Elektronik kartlı geçiş sistemleri tüm giriş-çıkış hareketleri bilgisayar ortamına kaydedilir ve detaylı denetleme, raporlama sağlanır. İstenildiği anda kimlerin ne zaman hangi kapıdan giriş-çıkış yaptığını kaç saat içerde kaldığının rapor halinde çıktısını verir.

Parmak İzli Geçiş
Dünyadaki hiç bir parmak izinin bir benzeri olmadığı herkesin bildiği bir bilgi. Parmak izi kişiye özeldir ve benzeri yoktur. Yaşayan her  kişinin tüm parmaklarının izleri bile birbirinden farklıdır.
Desibel Elektronik parmak izi tanıma teknolojisi ile işletmeler ve ihtiyaç sahibipleri için kullanışlı ve tatminkar çözümler sunulmaktadır. Parmak izi çözümlerimizde maksimum kapasite ve teknik özelliklere sahip ürünler kullanılmaktadır. Parmak izi sistemiyle geçişler için lütfen iletişime geçin.